Се издава стан во Ѓорче Петров Скопје две соби 54m2 наместен

11301

Употребен

Се издава стан во Ѓорче Петров Скопје две соби 54m2 наместен. Станот има една спална соба, наместена кујна, еден тоалет, греењето е на струја.

Повеќе детали

160 €

Основни Карактеристики на стан во Горче Петров Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Горче Петров
Површина m2 54
Соби 2
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон да
Греење Греење на струја

Повеќе информации за стан во Горче Петров Скопје

-

Населбата Горче Петров е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Горче Петров има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Горче Петров имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Горче Петров е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Горче Петров. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Горче Петров со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Ѓорче Петров Скопје две соби 54m2 наместен

Се издава стан во Ѓорче Петров Скопје две соби 54m2 наместен

Се издава стан во Ѓорче Петров Скопје две соби 54m2 наместен. Станот има една спална соба, наместена кујна, еден тоалет, греењето е на струја.

30 други понуди во истата категорија: