Се издава стан во Дебар Маало Скопје три соби 138m2 наместен

11057

New product

Се издава стан во Дебар Маало Скопје три соби 138m2 наместен. Со пространа дневна соба од 70m2 луксузно уреден со 2 балкона, сопствено парно, обезбеден паркинг.

Повеќе детали

850 €

Основни Карактеристики на стан во Центар Дебар Маало Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Луксузен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар Дебар Маало
Површина m2 138
Соби 3
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Балкон да
Спрат 2
Греење Сопствено парно
Клима уред Дa
Паркинг Дa
Интернет и кабелска ТВ Дa

Повеќе информации за стан во Центар Дебар Маало Скопје

-

Населбата Центар Дебар Маало е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар Дебар Маало има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар Дебар Маало имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар Дебар Маало е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар Дебар Маало. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар Дебар Маало со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Дебар Маало Скопје три соби 138m2 наместен

Се издава стан во Дебар Маало Скопје три соби 138m2 наместен

Се издава стан во Дебар Маало Скопје три соби 138m2 наместен. Со пространа дневна соба од 70m2 луксузно уреден со 2 балкона, сопствено парно, обезбеден паркинг.

30 други понуди во истата категорија: