Се издава стан во Центар Скопје три соби 87m2 празен

11366

Употребен

Се издава стан во Центар Скопје три соби 87m2 празен. Станот се наоѓа во нова зграда на четврт спрат со лифт и балкон. Овој стан во Центар има две спални соби, две бањи, сопствено парно греење, клима уред и подземен гаражен простор за едно возило.

Повеќе детали

325 €

Основни Карактеристики на стан во Центар Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар
Површина m2 87
Соби 3
Кујна Само елементи
Купатила 2
Балкон да
Спрат 4
Лифт Да
Греење Сопствено парно
Клима уред Дa
Гаража Дa

Повеќе информации за стан во Центар Скопје

-

Населбата Центар е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Центар Скопје три соби 87m2 празен

Се издава стан во Центар Скопје три соби 87m2 празен

Се издава стан во Центар Скопје три соби 87m2 празен. Станот се наоѓа во нова зграда на четврт спрат со лифт и балкон. Овој стан во Центар има две спални соби, две бањи, сопствено парно греење, клима уред и подземен гаражен простор за едно возило.

30 други понуди во истата категорија: