Се издава стан во Центар Скопје три соби 85m2 наместен

11289

Употребен

Се издава стан во Центар Скопје три соби 85m2 наместен. Станот е лоциран во близина на Веро Џамбо на втор кат без лифт. Овој стан во Центар има две спални соби, комплетно уредена кујна со апарати, една бања, клима и паркинг место за две возила.

Повеќе детали

350 €

Основни Карактеристики на стан во Центар Пролет Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Реновиран
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар Пролет
Површина m2 85
Соби 3
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон да
Спрат 2
Лифт не
Греење Греење на струја
Клима уред Дa
Паркинг Дa

Повеќе информации за стан во Центар Пролет Скопје

-

Населбата Центар Пролет е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар Пролет има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар Пролет имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар Пролет е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар Пролет. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар Пролет со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Центар Скопје три соби 85m2 наместен

Се издава стан во Центар Скопје три соби 85m2 наместен

Се издава стан во Центар Скопје три соби 85m2 наместен. Станот е лоциран во близина на Веро Џамбо на втор кат без лифт. Овој стан во Центар има две спални соби, комплетно уредена кујна со апарати, една бања, клима и паркинг место за две возила.

30 други понуди во истата категорија: