Се издава стан во Центар Скопје три соби 63m2 наместен

11341

Употребен

Се издава стан во Центар Скопје три соби 63m2 наместен. Со идеална местоположба, на само 5 мин. од ГТЦ, Автобуска станица и факултетите, источна мирна страна опкружен со зеленило. Станот се наоѓа на прв кат без лифт со балкон. Овој стан во Центар има две спални соби, комплетно уредена кујна со апарати, една бања, сопствено парно, клима уред и интернет.

Повеќе детали

300 €

Основни Карактеристики на стан во Центар Пролет Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар Пролет
Површина m2 63
Соби 3
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон да
Спрат 1
Лифт не
Греење Сопствено парно
Клима уред Дa

Повеќе информации за стан во Центар Пролет Скопје

-

Населбата Центар Пролет е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар Пролет има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар Пролет имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар Пролет е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар Пролет. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар Пролет со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Центар Скопје три соби 63m2 наместен

Се издава стан во Центар Скопје три соби 63m2 наместен

Се издава стан во Центар Скопје три соби 63m2 наместен. Со идеална местоположба, на само 5 мин. од ГТЦ, Автобуска станица и факултетите, источна мирна страна опкружен со зеленило. Станот се наоѓа на прв кат без лифт со балкон. Овој стан во Центар има две спални соби, комплетно уредена кујна со апарати, една бања, сопствено парно, клима уред и интернет.

30 други понуди во истата категорија: