Се издава стан во Центар Скопје три соби 60m2 празен зголеми

Се издава стан во Центар Скопје три соби 60m2 празен

11638

Употребен

Се издава стан во Центар Скопје три соби 60m2 празен. Станот се наоѓа во нова зграда на ул.Загребска, Долно Водно. Овој стан во Центар има три простории, една бања, еден балкон, само елементи во кујна, сопствено парно. Гаража на располагање. Погоден и за канцелариски простор.

Повеќе детали

250 €

Основни Карактеристики на стан во Центар Капиштец Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар Капиштец
Површина m2 60
Соби 3
Кујна Само елементи
Купатила 1
Балкон 1
Спрат 4
Лифт Да
Греење Сопствено парно
Гаража Дa

Повеќе информации за стан во Центар Капиштец Скопје

-

Населбата Центар Капиштец е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар Капиштец има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар Капиштец имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар Капиштец е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар Капиштец. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар Капиштец со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Центар Скопје три соби 60m2 празен

Се издава стан во Центар Скопје три соби 60m2 празен

Се издава стан во Центар Скопје три соби 60m2 празен. Станот се наоѓа во нова зграда на ул.Загребска, Долно Водно. Овој стан во Центар има три простории, една бања, еден балкон, само елементи во кујна, сопствено парно. Гаража на располагање. Погоден и за канцелариски простор.

30 други понуди во истата категорија: