Се издава стан во Центар Скопје три соби 60m2 наместен Дебар Маало

11085

New product

Се издава стан во Центар Скопје три соби 60m2 наместен Дебар Маало. Станот се наоѓа на втор со балкон, има две спални соби една бања, комплетно опремена кујна, централно парно греење, клима уред, интернет и кабловска тв.

Повеќе детали

350 €

Основни Карактеристики на стан во Центар Дебар Маало Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар Дебар Маало
Површина m2 60
Соби 3
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон 2
Спрат 2
Клима уред Дa

Повеќе информации за стан во Центар Дебар Маало Скопје

-

Населбата Центар Дебар Маало е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар Дебар Маало има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар Дебар Маало имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар Дебар Маало е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар Дебар Маало. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар Дебар Маало со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Центар Скопје три соби 60m2 наместен Дебар Маало

Се издава стан во Центар Скопје три соби 60m2 наместен Дебар Маало

Се издава стан во Центар Скопје три соби 60m2 наместен Дебар Маало. Станот се наоѓа на втор со балкон, има две спални соби една бања, комплетно опремена кујна, централно парно греење, клима уред, интернет и кабловска тв.

30 други понуди во истата категорија: