Се издава стан во Центар Скопје две соби 55m2 наместен

11603

Употребен

Се издава стан во Центар Скопје две соби 55m2 наместен. Станот се наоѓа во близина на Универзална Сала. Овој стан во Центар има една спална соба, комплетно уредена кујна со апарати, една бања.

Повеќе детали

300 €

Основни Карактеристики на стан во Центар Универзална Сала Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар Универзална Сала
Површина m2 55
Соби 2
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1

Повеќе информации за стан во Центар Универзална Сала Скопје

-

Населбата Центар Универзална Сала е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар Универзална Сала има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар Универзална Сала имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар Универзална Сала е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар Универзална Сала. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар Универзална Сала со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Центар Скопје две соби 55m2 наместен

Се издава стан во Центар Скопје две соби 55m2 наместен

Се издава стан во Центар Скопје две соби 55m2 наместен. Станот се наоѓа во близина на Универзална Сала. Овој стан во Центар има една спална соба, комплетно уредена кујна со апарати, една бања.

30 други понуди во истата категорија: