Се издава стан во Центар Скопје две соби 55m2 наместен

11556

Употребен

Се издава стан во Центар Скопје две соби 55m2 наместен. Станот се наоѓа во близина на ТЦ Зебра на втор кат со лифт. Овој стан во Центар има една спална соба, комплетно уредена кујна со апарати, една бања.

Повеќе детали

330 €

Основни Карактеристики на стан во Центар Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар
Површина m2 55
Соби 2
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон 1
Спрат 2
Лифт Да
Греење Сопствено парно
Гаража Нема
Паркинг Нема

Повеќе информации за стан во Центар Скопје

-

Населбата Центар е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Центар Скопје две соби 55m2 наместен

Се издава стан во Центар Скопје две соби 55m2 наместен

Се издава стан во Центар Скопје две соби 55m2 наместен. Станот се наоѓа во близина на ТЦ Зебра на втор кат со лифт. Овој стан во Центар има една спална соба, комплетно уредена кујна со апарати, една бања.

30 други понуди во истата категорија: