Се издава стан во Центар Скопје две соби 45m2 празен зголеми

Се издава стан во Центар Скопје две соби 45m2 празен

11303

New product

Се издава стан во Центар Скопје две соби 45m2 празен. Станот се наоѓа во Градски Ѕид на прв кат со лифт и балкон. Овој стан во Центар има една спална соба и една бања.

Повеќе детали

150 €

Основни Карактеристики на стан во Центар Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар
Површина m2 45
Соби 2
Купатила 1
Балкон да
Спрат 1
Лифт Да

Повеќе информации за стан во Центар Скопје

-

Населбата Центар е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Центар Скопје две соби 45m2 празен

Се издава стан во Центар Скопје две соби 45m2 празен

Се издава стан во Центар Скопје две соби 45m2 празен. Станот се наоѓа во Градски Ѕид на прв кат со лифт и балкон. Овој стан во Центар има една спална соба и една бања.

30 други понуди во истата категорија: