Се издава стан во Центар Скопје две соби 45m2 наместен

11542

Употребен

Се издава стан во Центар Скопје две соби 45m2 наместен. Станот се наоѓа во Капиштец во нова зграда на трет кат со лифт и балкон. Овој стан во Центар има една спална соба, комплетно уредена кујна со апарати, една бања.

Повеќе детали

Основни Карактеристики на стан во Центар Капиштец Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар Капиштец
Површина m2 45
Соби 2
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон 1
Спрат 3
Лифт Да
Паркинг Дa

Повеќе информации за стан во Центар Капиштец Скопје

-

Населбата Центар Капиштец е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар Капиштец има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар Капиштец имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар Капиштец е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар Капиштец. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар Капиштец со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Центар Скопје две соби 45m2 наместен

Се издава стан во Центар Скопје две соби 45m2 наместен

Се издава стан во Центар Скопје две соби 45m2 наместен. Станот се наоѓа во Капиштец во нова зграда на трет кат со лифт и балкон. Овој стан во Центар има една спална соба, комплетно уредена кујна со апарати, една бања.

30 други понуди во истата категорија: