Се издава стан во Центар Скопје две соби 37m2 наместен Дебар Маало зголеми

Се издава стан во Центар Скопје две соби 37m2 наместен Дебар Маало

11101

New product

Се издава стан во Центар Скопје две соби 37m2 наместен Дебар Маало

Повеќе детали

280 €

Основни Карактеристики на во Центар Дебар Маало Скопје

Услуга Се издава
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар Дебар Маало
Површина m2 37
Соби 2
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Спрат 5
Лифт Да
Клима уред Дa

Повеќе информации за во Центар Дебар Маало Скопје

-

Населбата Центар Дебар Маало е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар Дебар Маало има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар Дебар Маало имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар Дебар Маало е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар Дебар Маало. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар Дебар Маало со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Центар Скопје две соби 37m2 наместен Дебар Маало

Се издава стан во Центар Скопје две соби 37m2 наместен Дебар Маало

Се издава стан во Центар Скопје две соби 37m2 наместен Дебар Маало

30 други понуди во истата категорија: