Се издава стан во Центар Скопје четири соби 205m2 празен

11212

Употребен

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 205m2 празен. Станот се наоѓа во строгиот центар на градот на ул.Вељко Влаховиќ на петти и шести кат со тераса. Овој стан во Центар има три спални соби,  и три бањи.

Повеќе детали

1,200 €

Основни Карактеристики на стан во Центар Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар
Површина m2 205
Соби 4
Купатила 3
Балкон да
Спрат 5

Повеќе информации за стан во Центар Скопје

-

Населбата Центар е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 205m2 празен

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 205m2 празен

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 205m2 празен. Станот се наоѓа во строгиот центар на градот на ул.Вељко Влаховиќ на петти и шести кат со тераса. Овој стан во Центар има три спални соби,  и три бањи.

30 други понуди во истата категорија: