Се издава стан во Центар Скопје четири соби 124m2 празен

11196

Употребен

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 124m2 празен. Станот се наоѓа на петти кат од шест ката и има балкон. Овој стан во Центар има три спални соби и два тоалета.

Повеќе детали

300 €

Основни Карактеристики на стан во Центар Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар
Површина m2 124
Соби 4
Кујна Само елементи
Купатила 2
Балкон да
Спрат 5
Лифт Да
Греење Централно греење
Клима уред Дa

Повеќе информации за стан во Центар Скопје

-

Населбата Центар е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 124m2 празен

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 124m2 празен

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 124m2 празен. Станот се наоѓа на петти кат од шест ката и има балкон. Овој стан во Центар има три спални соби и два тоалета.

30 други понуди во истата категорија: