Се издава стан во Центар Скопје четири соби 120m2 наместен 50-та Дивизија зголеми

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 120m2 наместен 50-та Дивизија

11086

New product

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 120m2 наместен 50-та Дивизија

Повеќе детали

600 €

Основни Карактеристики на стан во Центар Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар
Површина m2 120
Соби 4
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Балкон да
Спрат 6/6
Клима уред Дa

Повеќе информации за стан во Центар Скопје

-

Населбата Центар е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 120m2 наместен 50-та Дивизија

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 120m2 наместен 50-та Дивизија

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 120m2 наместен 50-та Дивизија

30 други понуди во истата категорија: