Се издава стан во Центар Скопје четири соби 114m2 празен

11339

Употребен

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 114m2 празен. Станот  се наоѓа на втор спрат со лифт и балкон, има три спални соби, три ВИП бањи уредени со Hansgrohe и Kolpasan керамика, и две подземни паркинг места на раполагање. Овој стан во Центар е погоден и за канцелариски простор.

Повеќе детали

Основни Карактеристики на стан во Центар Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар
Површина m2 114
Соби 4
Купатила 3
Балкон да
Спрат 2
Лифт Да
Гаража Дa

Повеќе информации за стан во Центар Скопје

-

Населбата Центар е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 114m2 празен

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 114m2 празен

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 114m2 празен. Станот  се наоѓа на втор спрат со лифт и балкон, има три спални соби, три ВИП бањи уредени со Hansgrohe и Kolpasan керамика, и две подземни паркинг места на раполагање. Овој стан во Центар е погоден и за канцелариски простор.

30 други понуди во истата категорија: