Се издава стан во Центар Скопје четири соби 100m2 наместен Буњаковец

11078

New product

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 100m2 наместен. Станот се наоѓа на четврти кат со лифт и балкон. Овој стан во Центар има три спални соби, комплетно уредена кујна, две бањи, сопствено подно греење, клима и обезбеден паркинг.

Повеќе детали

600 €

Основни Карактеристики на стан во Центар Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар
Површина m2 100
Соби 4
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Балкон да
Спрат 4
Лифт Да
Греење Греење на струја
Клима уред Дa
Паркинг Дa

Повеќе информации за стан во Центар Скопје

-

Населбата Центар е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 100m2 наместен Буњаковец

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 100m2 наместен Буњаковец

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 100m2 наместен. Станот се наоѓа на четврти кат со лифт и балкон. Овој стан во Центар има три спални соби, комплетно уредена кујна, две бањи, сопствено подно греење, клима и обезбеден паркинг.

30 други понуди во истата категорија: