Се издава стан во Центар Скопје четири соби 103m2 наместен Капиштец

11285

Употребен

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 103m2 наместен. Станот се наоѓа во Капиштец на прв кат со централно градско парноОвој стан во Центар има три спални соби, комплетно уредена кујна со апарати, две бањи, клима и обезбедено паркинг место.

Повеќе детали

550 €

Основни Карактеристики на стан во Центар Капиштец Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар Капиштец
Површина m2 103
Соби 4
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Спрат 1
Греење Централно греење
Клима уред Дa
Паркинг Дa

Повеќе информации за стан во Центар Капиштец Скопје

-

Населбата Центар Капиштец е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар Капиштец има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар Капиштец имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар Капиштец е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар Капиштец. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар Капиштец со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 103m2 наместен Капиштец

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 103m2 наместен Капиштец

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 103m2 наместен. Станот се наоѓа во Капиштец на прв кат со централно градско парноОвој стан во Центар има три спални соби, комплетно уредена кујна со апарати, две бањи, клима и обезбедено паркинг место.

30 други понуди во истата категорија: