Се издава стан во Центар Скопје три соби 56m2 празен Универзална Сала зголеми

Се издава стан во Центар Скопје три соби 56m2 празен Универзална Сала

11135

Употребен

Се издава стан во Центар Скопје три соби 56m2 празен. Станот се наоѓа во близина на Универзална Сала, на прв спрат. Има две спални соби и една бања.

Повеќе детали

250 €

Основни Карактеристики на стан во Центар Универзална Сала Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар Универзална Сала
Површина m2 56
Соби 3
Кујна Само елементи
Купатила 1
Спрат 1

Повеќе информации за стан во Центар Универзална Сала Скопје

-

Населбата Центар Универзална Сала е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар Универзална Сала има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар Универзална Сала имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар Универзална Сала е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар Универзална Сала. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар Универзална Сала со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Центар Скопје три соби 56m2 празен Универзална Сала

Се издава стан во Центар Скопје три соби 56m2 празен Универзална Сала

Се издава стан во Центар Скопје три соби 56m2 празен. Станот се наоѓа во близина на Универзална Сала, на прв спрат. Има две спални соби и една бања.

30 други понуди во истата категорија: