Се издава стан во Центар Скопје две соби 60m2 наместен

11384

Употребен

Се издава стан во Центар Скопје две соби 60m2 наместен. Овој стан во Центар има две соби, со два единечни кревети во спалната соба,  едно купатило, уредена кујна, тераса. Греењето е на ел.панели.

Повеќе детали

250 €

Основни Карактеристики на стан во Центар Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар
Површина m2 60
Соби 2
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон 1
Греење Греење на струја

Повеќе информации за стан во Центар Скопје

-

Населбата Центар е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Центар Скопје две соби 60m2 наместен

Се издава стан во Центар Скопје две соби 60m2 наместен

Се издава стан во Центар Скопје две соби 60m2 наместен. Овој стан во Центар има две соби, со два единечни кревети во спалната соба,  едно купатило, уредена кујна, тераса. Греењето е на ел.панели.

30 други понуди во истата категорија: