Се издава стан во Аеродром Скопје три соби 88m2 наместен

11559

New product

Се издава стан во Аеродром Скопје три соби 88m2 наместен. Станот се наоѓа во Капитол резиденцијалнот комплекс на петти кат со лифт и балкон. Овој луксузно уреден стан во Аеродром има две спални соби, комплетно опремена кујна, една бања, едно гостинско купатило, со сопствен систем на греење и ладење, сопствен алармен систем, 24/7 видео надзор.

Повеќе детали

600 €

Основни Карактеристики на стан во Аеродром Бисер Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Реновиран
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Аеродром Бисер
Површина m2 88
Соби 3
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Балкон 1
Спрат 5
Лифт Да
Греење Сопствено парно
Клима уред Дa
Гаража Дa

Повеќе информации за стан во Аеродром Бисер Скопје

-

Населбата Аеродром Бисер е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Аеродром Бисер има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Аеродром Бисер имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Аеродром Бисер е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Аеродром Бисер. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Аеродром Бисер со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Аеродром Скопје три соби 88m2 наместен

Се издава стан во Аеродром Скопје три соби 88m2 наместен

Се издава стан во Аеродром Скопје три соби 88m2 наместен. Станот се наоѓа во Капитол резиденцијалнот комплекс на петти кат со лифт и балкон. Овој луксузно уреден стан во Аеродром има две спални соби, комплетно опремена кујна, една бања, едно гостинско купатило, со сопствен систем на греење и ладење, сопствен алармен систем, 24/7 видео надзор.

30 други понуди во истата категорија: