Се издава стан во Аеродром Скопје три соби 85m2 наместен

11538

New product

Се издава стан во Аеродром Скопје три соби 85m2 наместен. Станот е комплетно реновиран, се наоѓа во Скопјанка на трет кат со лифт и балкон. Овој стан во Аеродром има две спални соби, комплетно опремена кујна, една бања, едно гостинско купатило, клима уред, греењето е на централно градско парно.

Повеќе детали

350 €

Основни Карактеристики на стан во Аеродром Нова Железничка Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Реновиран
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Аеродром Нова Железничка
Површина m2 85
Соби 3
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Балкон 1
Спрат 3
Лифт Да
Греење Централно греење
Клима уред Дa

Повеќе информации за стан во Аеродром Нова Железничка Скопје

-

Населбата Аеродром Нова Железничка е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Аеродром Нова Железничка има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Аеродром Нова Железничка имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Аеродром Нова Железничка е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Аеродром Нова Железничка. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Аеродром Нова Железничка со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Аеродром Скопје три соби 85m2 наместен

Се издава стан во Аеродром Скопје три соби 85m2 наместен

Се издава стан во Аеродром Скопје три соби 85m2 наместен. Станот е комплетно реновиран, се наоѓа во Скопјанка на трет кат со лифт и балкон. Овој стан во Аеродром има две спални соби, комплетно опремена кујна, една бања, едно гостинско купатило, клима уред, греењето е на централно градско парно.

30 други понуди во истата категорија: