Се издава стан во Аеродром Скопје две соби 72m2 наместен Нова Железничка

11342

New product

Се издава стан во Аеродром Скопје две соби 65m2 наместен. Станот се наоѓа во непосредна близина на Нова железничка станица на деветти кат со тераса. Овој стан во Аеродром има една спална, комплетно опремена кујна и една бања.

Повеќе детали

250 €

Основни Карактеристики на стан во Аеродром Нова Железничка Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Реновиран
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Аеродром Нова Железничка
Површина m2 72
Соби 2
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон 2
Спрат 9
Лифт Да
Греење Греење на струја
Клима уред Дa

Повеќе информации за стан во Аеродром Нова Железничка Скопје

-

Населбата Аеродром Нова Железничка е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Аеродром Нова Железничка има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Аеродром Нова Железничка имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Аеродром Нова Железничка е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Аеродром Нова Железничка. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Аеродром Нова Железничка со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Аеродром Скопје две соби 72m2 наместен Нова Железничка

Се издава стан во Аеродром Скопје две соби 72m2 наместен Нова Железничка

Се издава стан во Аеродром Скопје две соби 65m2 наместен. Станот се наоѓа во непосредна близина на Нова железничка станица на деветти кат со тераса. Овој стан во Аеродром има една спална, комплетно опремена кујна и една бања.

30 други понуди во истата категорија: