Се издава стан во Аеродром Скопје две соби 60m2 наместен

11457

New product

Се издава стан во Аеродром Скопје две соби 60m2 наместен. Станот се наоѓа во близина на Капитол Мол во Аеродром. Овој стан во Аеродром има една спална соба, опремена кујна и една бања. Станот е комплетно реновиран, приклучен на централно градско парно.

Повеќе детали

230 €

Основни Карактеристики на стан во Аеродром Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Реновиран
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Аеродром
Површина m2 60
Соби 2
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон 1
Лифт Да
Греење Централно греење
Клима уред Дa

Повеќе информации за стан во Аеродром Скопје

-

Населбата Аеродром е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Аеродром има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Аеродром имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Аеродром е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Аеродром . Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Аеродром со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Аеродром Скопје две соби 60m2 наместен

Се издава стан во Аеродром Скопје две соби 60m2 наместен

Се издава стан во Аеродром Скопје две соби 60m2 наместен. Станот се наоѓа во близина на Капитол Мол во Аеродром. Овој стан во Аеродром има една спална соба, опремена кујна и една бања. Станот е комплетно реновиран, приклучен на централно градско парно.

30 други понуди во истата категорија: