Се издава стан во Аеродром Скопје две соби 56m2 наместен Мичурин зголеми

Се издава стан во Аеродром Скопје две соби 56m2 наместен Мичурин

11263

Употребен

Се издава стан во Аеродром Скопје две соби 56m2 наместен Мичурин. Станот се наоѓа на трет спрат. Овој стан во Аеродром има една спална соба, комплетно уредена кујна со апарати и една бања.

Повеќе детали

280 €

Основни Карактеристики на стан во Аеродром Мичурин Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Аеродром Мичурин
Површина m2 56
Соби 2
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Спрат 3

Повеќе информации за стан во Аеродром Мичурин Скопје

-

Населбата Аеродром Мичурин е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Аеродром Мичурин има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Аеродром Мичурин имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Аеродром Мичурин е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Аеродром Мичурин. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Аеродром Мичурин со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Аеродром Скопје две соби 56m2 наместен Мичурин

Се издава стан во Аеродром Скопје две соби 56m2 наместен Мичурин

Се издава стан во Аеродром Скопје две соби 56m2 наместен Мичурин. Станот се наоѓа на трет спрат. Овој стан во Аеродром има една спална соба, комплетно уредена кујна со апарати и една бања.

30 други понуди во истата категорија: