Се издава стан во Аеродром Скопје две соби 45m2 наместен

11265

Употребен

Се издава стан во Аеродром Скопје две соби 45m2 наместен. Станот се наоѓа во нова зграда на четврти спрат со тераса. Овој стан во Аеродром има една спална соба,  уредена кујна со апарати и една бања.

Повеќе детали

250 €

Основни Карактеристики на стан во Аеродром Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Аеродром
Површина m2 45
Соби 2
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон да
Спрат 4
Лифт Да
Греење Централно греење

Повеќе информации за стан во Аеродром Скопје

-

Населбата Аеродром е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Аеродром има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Аеродром имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Аеродром е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Аеродром . Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Аеродром со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Аеродром Скопје две соби 45m2 наместен

Се издава стан во Аеродром Скопје две соби 45m2 наместен

Се издава стан во Аеродром Скопје две соби 45m2 наместен. Станот се наоѓа во нова зграда на четврти спрат со тераса. Овој стан во Аеродром има една спална соба,  уредена кујна со апарати и една бања.

30 други понуди во истата категорија: