Се издава стан во Аеродром Скопје четири соби 90m2 наместен Нова Железничка зголеми

Се издава стан во Аеродром Скопје четири соби 90m2 наместен Нова Железничка

11186

Употребен

Се издава стан во Аеродром Скопје четири соби 90m2 наместен. Станот се наоѓа во близина на Нова Железничка на шести спрат со балкон. Овој стан во Аеродром има три спални соби,комплетно уредена кујна со апарати и две бањи.

Повеќе детали

350 €

Основни Карактеристики на стан во Аеродром Нова Железничка Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Аеродром Нова Железничка
Површина m2 90
Соби 4
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Балкон да
Спрат 6
Лифт Да
Клима уред Дa

Повеќе информации за стан во Аеродром Нова Железничка Скопје

-

Населбата Аеродром Нова Железничка е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Аеродром Нова Железничка има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Аеродром Нова Железничка имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Аеродром Нова Железничка е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Аеродром Нова Железничка. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Аеродром Нова Железничка со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Аеродром Скопје четири соби 90m2 наместен Нова Железничка

Се издава стан во Аеродром Скопје четири соби 90m2 наместен Нова Железничка

Се издава стан во Аеродром Скопје четири соби 90m2 наместен. Станот се наоѓа во близина на Нова Железничка на шести спрат со балкон. Овој стан во Аеродром има три спални соби,комплетно уредена кујна со апарати и две бањи.

30 други понуди во истата категорија: