Се издава стан во Аеродром Скопје четири соби 100m2 наместен Мичурин зголеми

Се издава стан во Аеродром Скопје четири соби 100m2 наместен Мичурин

11155

Употребен

Се издава стан во Аеродром Скопје четири соби 100m2 наместен. Станот се наоѓа во Мичурин на четврти спрат. Овој стан во Аеродром има три спални соби,комплетно уредена кујна со апарати, две бањи и клима уред.

Повеќе детали

400 €

Основни Карактеристики на стан во Аеродром Мичурин Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Аеродром Мичурин
Површина m2 100
Соби 4
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Спрат 4
Клима уред Дa

Повеќе информации за стан во Аеродром Мичурин Скопје

-

Населбата Аеродром Мичурин е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Аеродром Мичурин има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Аеродром Мичурин имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Аеродром Мичурин е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Аеродром Мичурин. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Аеродром Мичурин со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Аеродром Скопје четири соби 100m2 наместен Мичурин

Се издава стан во Аеродром Скопје четири соби 100m2 наместен Мичурин

Се издава стан во Аеродром Скопје четири соби 100m2 наместен. Станот се наоѓа во Мичурин на четврти спрат. Овој стан во Аеродром има три спални соби,комплетно уредена кујна со апарати, две бањи и клима уред.

30 други понуди во истата категорија: