Се издава гарсоњера на Водно Скопје една соба 20m2 наместена

11545

Употребен

Се издава гарсоњера на Водно Скопје една соба 20m2 наместена. Гарсњерата се наоѓа во нова зграда (Рамстор Водно). Оваа гарсоњера на Водно има комплетно уредена кујна со апарати сопствено парно, интернет и кабловска тв.

Повеќе детали

180 €

Основни Карактеристики на гарсоњера во Водно Скопје

Услуга Се издава
Имот Гарсоњера
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Водно
Површина m2 20
Соби 1
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон Не
Лифт Да
Греење Сопствено парно
Интернет и кабелска ТВ Дa

Повеќе информации за гарсоњера во Водно Скопје

-

Населбата Водно е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Водно има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Водно имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Водно е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Водно. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Водно со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава гарсоњера на Водно Скопје една соба 20m2 наместена

Се издава гарсоњера на Водно Скопје една соба 20m2 наместена

Се издава гарсоњера на Водно Скопје една соба 20m2 наместена. Гарсњерата се наоѓа во нова зграда (Рамстор Водно). Оваа гарсоњера на Водно има комплетно уредена кујна со апарати сопствено парно, интернет и кабловска тв.

30 други понуди во истата категорија: