Се издава гарсоњера во Кисела Вода Скопје една соба 25m2 наместена зголеми

Се издава гарсоњера во Кисела Вода Скопје една соба 25m2 наместена

11190

Употребен

Се издава гарсоњера во Кисела Вода Скопје една соба 25m2 наместена. Гарсоњерата се наоѓа во близина на средно Економско на приземје. Оваа гарсоњера во Кисела Вода има една соба,комплетно уредена кујна со апарати и една бања.

Повеќе детали

180 €

Основни Карактеристики на гарсоњера во Кисела Вода Скопје

Услуга Се издава
Имот Гарсоњера
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Кисела Вода
Површина m2 25
Соби 1
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Спрат Приземје

Повеќе информации за гарсоњера во Кисела Вода Скопје

-

Населбата Кисела Вода е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Кисела Вода има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Кисела Вода имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Кисела Вода е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Кисела Вода. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Кисела Вода со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава гарсоњера во Кисела Вода Скопје една соба 25m2 наместена

Се издава гарсоњера во Кисела Вода Скопје една соба 25m2 наместена

Се издава гарсоњера во Кисела Вода Скопје една соба 25m2 наместена. Гарсоњерата се наоѓа во близина на средно Економско на приземје. Оваа гарсоњера во Кисела Вода има една соба,комплетно уредена кујна со апарати и една бања.

30 други понуди во истата категорија: