Се издава стан во Карпош Скопје три соби 67m2 наместен МИДА

11387

Употребен

Се издава стан во Карпош Скопје три соби 67m2 наместен. Се наоѓа во нова зграда во МИДА комплексот. Овој стан во Карпош има две спални соби, комплетно уредена кујна со апарати, еден тоалет, две тераси, гаража.

Повеќе детали

420 €

Основни Карактеристики на стан во Карпош 2 Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Карпош 2
Површина m2 67
Соби 3
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Греење Греење на струја
Клима уред Дa

Повеќе информации за стан во Карпош 2 Скопје

-

Населбата Карпош 2 е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Карпош 2 има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Карпош 2 имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Карпош 2 е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Карпош 2. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Карпош 2 со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Карпош Скопје три соби 67m2 наместен МИДА

Се издава стан во Карпош Скопје три соби 67m2 наместен МИДА

Се издава стан во Карпош Скопје три соби 67m2 наместен. Се наоѓа во нова зграда во МИДА комплексот. Овој стан во Карпош има две спални соби, комплетно уредена кујна со апарати, еден тоалет, две тераси, гаража.

30 други понуди во истата категорија: