Се издава кат од куќа во Козле Скопје четири соби 150m2 наместен

11617

Употребен

Се издава кат од куќа во Козле Скопје четири соби 150m2. Овој кат од куќа во Козле има три спални соби, три балкона, две бањи, сопствено парно греење, паркинг место.

Повеќе детали

300 €

Основни Карактеристики на спрат од куќа во Козле Скопје

Услуга Се издава
Имот Спрат од куќа
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Козле
Површина m2 150
Соби 4
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Балкон 3
Лифт Нема
Греење Сопствено парно
Клима уред Дa
Паркинг Дa

Повеќе информации за спрат од куќа во Козле Скопје

-

Населбата Козле е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Козле има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Козле имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Козле е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Козле. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Козле со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава кат од куќа во Козле Скопје четири соби 150m2 наместен

Се издава кат од куќа во Козле Скопје четири соби 150m2 наместен

Се издава кат од куќа во Козле Скопје четири соби 150m2. Овој кат од куќа во Козле има три спални соби, три балкона, две бањи, сопствено парно греење, паркинг место.

6 други понуди во истата категорија: