по договор

Се продава куќа во Визбегово Скопје единаесет соби 280m2 наместена

11286

Употребен

Се продава куќа во Визбегово Скопје единаесет соби 280m2 наместена. Куќата има 7 спални соби, 2кујни, 4 дневни (едната е 50м2 со камин), 2 купатила, 1 гостинско вц. Дворот е оплеменет со прекрасно зеленило. Има простор за гаражирање на 4 возила. Куќата е 2000год. градена и е комплет опремена со нов екстра мебел. 

Повеќе детали

Основни Карактеристики на куќа во Визбегово Скопје

Услуга Се продава
Имот Куќа
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Визбегово
Површина m2 280
Соби 11
Кујна Комплетно опремена
Купатила 3
Спрат 2
Паркинг Дa
Двор да

Повеќе информации за куќа во Визбегово Скопје

-

Населбата Визбегово е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Визбегово има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Визбегово имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Визбегово е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Визбегово. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Визбегово со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се продава куќа во Визбегово Скопје единаесет соби 280m2 наместена

Се продава куќа во Визбегово Скопје единаесет соби 280m2 наместена

Се продава куќа во Визбегово Скопје единаесет соби 280m2 наместена. Куќата има 7 спални соби, 2кујни, 4 дневни (едната е 50м2 со камин), 2 купатила, 1 гостинско вц. Дворот е оплеменет со прекрасно зеленило. Има простор за гаражирање на 4 возила. Куќата е 2000год. градена и е комплет опремена со нов екстра мебел. 

3 други понуди во истата категорија: