Се издава куќа во Црниче Скопје шест соби 350m2 празна зголеми

Се издава куќа во Црниче Скопје шест соби 350m2 празна

11251

Употребен

Се издава куќа во Црниче Скопје шест соби 350m2 празна. Куќата има приземје еден кат и поткровје. Оваа куќа во Црниче има пет спални соби,  три бањи и двор со базен на располагање.

Повеќе детали

1,900 €

Основни Карактеристики на куќа во Црниче Скопје

Услуга Се издава
Имот Куќа
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Црниче
Површина m2 350
Соби 6
Купатила 3
Спрат пр+кат+птк
Двор Да

Повеќе информации за куќа во Црниче Скопје

-

Населбата Црниче е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Црниче има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Црниче имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Црниче е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Црниче. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Црниче со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава куќа во Црниче Скопје шест соби 350m2 празна

Се издава куќа во Црниче Скопје шест соби 350m2 празна

Се издава куќа во Црниче Скопје шест соби 350m2 празна. Куќата има приземје еден кат и поткровје. Оваа куќа во Црниче има пет спални соби,  три бањи и двор со базен на располагање.

3 други понуди во истата категорија: