Се издава стан во Центар Скопје три соби 75m2 празен

11580

Употребен

Се издава стан во Центар Скопје три соби 75m2 празен. Станот се наоѓа во самиот центар на градот на ул.Македонија. Овој стан во Центар има три простории, една бања, комплетно наместена кујна, балкон, централно градско парно, клима уред. Погоден за канцелариски простор.

Повеќе детали

Основни Карактеристики на канцеларија во Центар Скопје

Услуга Се издава
Имот Канцеларија
Состојба Реновиран
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар
Површина m2 75
Соби 3
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон 1
Спрат 4
Лифт Да
Греење Централно греење
Клима уред Дa

Повеќе информации за канцеларија во Центар Скопје

-

Населбата Центар е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Центар Скопје три соби 75m2 празен

Се издава стан во Центар Скопје три соби 75m2 празен

Се издава стан во Центар Скопје три соби 75m2 празен. Станот се наоѓа во самиот центар на градот на ул.Македонија. Овој стан во Центар има три простории, една бања, комплетно наместена кујна, балкон, централно градско парно, клима уред. Погоден за канцелариски простор.

30 други понуди во истата категорија: