Се издава стан во Центар Скопје четири соби 90m2 празен

11579

Употребен

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 90m2 празен. Станот е комплетно реновиран се наоѓа на втор кат без лифт. Овој стан во Центар има четири простории, чајна кујна, еден тоалет, приклучен на централно градско парно.

Повеќе детали

350 €

Основни Карактеристики на канцеларија во Центар Дебар Маало Скопје

Услуга Се издава
Имот Канцеларија
Состојба Реновиран
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар Дебар Маало
Површина m2 90
Соби 4
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Спрат 2
Лифт Нема
Греење Централно греење

Повеќе информации за канцеларија во Центар Дебар Маало Скопје

-

Населбата Центар Дебар Маало е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар Дебар Маало има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар Дебар Маало имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар Дебар Маало е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар Дебар Маало. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар Дебар Маало со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 90m2 празен

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 90m2 празен

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 90m2 празен. Станот е комплетно реновиран се наоѓа на втор кат без лифт. Овој стан во Центар има четири простории, чајна кујна, еден тоалет, приклучен на централно градско парно.

30 други понуди во истата категорија: