Се издава канцелариски простор во Центар Скопје три соби 75m2 празен зголеми

Се издава канцелариски простор во Центар Скопје три соби 75m2 празен

11611

New product

Се издава канцелариски простор во Центар Скопје три соби 75m2. Се наоѓа на ул.Јордан Мијалков зад Рамстор Мол. Овој стан во Центар има вкупно три простории, чајна кујна, два тоалета, еден балкон, централно парно греење, клима уред, аларм, паркинг место.

Повеќе детали

350 €

Основни Карактеристики на канцеларија во Центар Скопје

Услуга Се издава
Имот Канцеларија
Состојба Во нова зграда
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар
Површина m2 75
Соби 3
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Балкон 1
Спрат 1
Лифт Да
Греење Централно греење
Клима уред Дa
Гаража Нема
Паркинг Дa

Повеќе информации за канцеларија во Центар Скопје

-

Населбата Центар е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава канцелариски простор во Центар Скопје три соби 75m2 празен

Се издава канцелариски простор во Центар Скопје три соби 75m2 празен

Се издава канцелариски простор во Центар Скопје три соби 75m2. Се наоѓа на ул.Јордан Мијалков зад Рамстор Мол. Овој стан во Центар има вкупно три простории, чајна кујна, два тоалета, еден балкон, централно парно греење, клима уред, аларм, паркинг место.

30 други понуди во истата категорија: