Се издава канцелариски простор во Центар Скопје петнаесет соби 550m2 празен

11518

New product

Се издава канцелариски простор во Центар Скопје петнаесет соби 550m2 празен. Канцелариите се наоѓаат во близина на Универзална Сала во новоградба со сопствен паркинг за 4-6 возила. Канцеларискиот простор е распореден на Сутерен (125м2), Приземје (125м2), Прв кат (150м2), Втор кат (150м2). Просторот е климатизиран, приклучен на сопствено парно. Има на располагање едно гаражно место под зграда.

Повеќе детали

Основни Карактеристики на канцеларија во Центар Скопје

Услуга Се издава
Имот Канцеларија
Состојба Во нова зграда
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар
Површина m2 550
Соби 15
Купатила 6
Балкон 10
Спрат 2
Лифт Нема
Греење Сопствено парно
Клима уред Дa
Гаража Дa
Паркинг Дa
Двор Да

Повеќе информации за канцеларија во Центар Скопје

-

Населбата Центар е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава канцелариски простор во Центар Скопје петнаесет соби 550m2 празен

Се издава канцелариски простор во Центар Скопје петнаесет соби 550m2 празен

Се издава канцелариски простор во Центар Скопје петнаесет соби 550m2 празен. Канцелариите се наоѓаат во близина на Универзална Сала во новоградба со сопствен паркинг за 4-6 возила. Канцеларискиот простор е распореден на Сутерен (125м2), Приземје (125м2), Прв кат (150м2), Втор кат (150м2). Просторот е климатизиран, приклучен на сопствено парно. Има на располагање едно гаражно место под зграда.

30 други понуди во истата категорија: