Се издава канцеларија во Центар Скопје две соби 32m2 празна

11494

Употребен

Се издава канцеларија во Центар Скопје две соби 32m2 празна. Се наоѓа на сам Рекорд на прв кат. Канцеларијата е комплетно реновирана, има две простории, еден тоалет и наместена чајна кујна.

Повеќе детали

250 €

Основни Карактеристики на канцеларија во Центар Скопје

Услуга Се издава
Имот Канцеларија
Состојба Реновиран
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар
Површина m2 32
Соби 2
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон 1
Спрат 1
Греење Греење на струја

Повеќе информации за канцеларија во Центар Скопје

-

Населбата Центар е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава канцеларија во Центар Скопје две соби 32m2 празна

Се издава канцеларија во Центар Скопје две соби 32m2 празна

Се издава канцеларија во Центар Скопје две соби 32m2 празна. Се наоѓа на сам Рекорд на прв кат. Канцеларијата е комплетно реновирана, има две простории, еден тоалет и наместена чајна кујна.

30 други понуди во истата категорија: