Се издава канцеларија во Центар Скопј четири соби 100m2 празна Универе три соби 100m2 празна Универзална Сала

11107

New product

Се издава канцеларија во Центар Скопје четири соби 100m2 празна. Канцеларијата се наоѓа во близина на Романска Амбасада. Просторот има четири засебни соби со капацитет за 10 до 15 вработени. Има инсталација на оптички кабел и вградена CAT6 мрежна инсталација. Целиот простор е климатизиран додека греењето е на сопствено парно. Следува едно паркинг место пред зграда.

Повеќе детали

500 €

Основни Карактеристики на канцеларија во Центар Универзална Сала Скопје

Услуга Се издава
Имот Канцеларија
Состојба Во нова зграда
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар Универзална Сала
Површина m2 100
Соби 4
Кујна Само елементи
Купатила 1
Спрат 1

Повеќе информации за канцеларија во Центар Универзална Сала Скопје

-

Населбата Центар Универзална Сала е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар Универзална Сала има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар Универзална Сала имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар Универзална Сала е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар Универзална Сала. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар Универзална Сала со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава канцеларија во Центар Скопј четири соби 100m2 празна Универе три соби 100m2 празна Универзална Сала

Се издава канцеларија во Центар Скопј четири соби 100m2 празна Универе три соби 100m2 празна Универзална Сала

Се издава канцеларија во Центар Скопје четири соби 100m2 празна. Канцеларијата се наоѓа во близина на Романска Амбасада. Просторот има четири засебни соби со капацитет за 10 до 15 вработени. Има инсталација на оптички кабел и вградена CAT6 мрежна инсталација. Целиот простор е климатизиран додека греењето е на сопствено парно. Следува едно паркинг место пред зграда.

30 други понуди во истата категорија: