Се издава канцеларија во Тафталиџе Скопје две соби 60m2 наместена зголеми

Се издава канцеларија во Тафталиџе Скопје две соби 60m2 наместена

11321

New product

Се издава канцеларија во Тафталиџе Скопје две соби 60m2 наместена. Канцеларијата се наоѓа на прв кат со лифт и балкон. Има две соби уредени со канцелариски мебел, еден тоалет, централно градско парно и клима уред.

Повеќе детали

400 €

Основни Карактеристики на канцеларија во Тафталиџе 1 Скопје

Услуга Се издава
Имот Канцеларија
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Тафталиџе 1
Површина m2 60
Соби 2
Кујна Само елементи
Купатила 1
Балкон да
Спрат 1
Лифт Да
Греење Централно греење
Клима уред Дa
Паркинг Дa

Повеќе информации за канцеларија во Тафталиџе 1 Скопје

-

Населбата Тафталиџе 1 е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Тафталиџе 1 има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Тафталиџе 1 имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Тафталиџе 1 е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Тафталиџе 1. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Тафталиџе 1 со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава канцеларија во Тафталиџе Скопје две соби 60m2 наместена

Се издава канцеларија во Тафталиџе Скопје две соби 60m2 наместена

Се издава канцеларија во Тафталиџе Скопје две соби 60m2 наместена. Канцеларијата се наоѓа на прв кат со лифт и балкон. Има две соби уредени со канцелариски мебел, еден тоалет, централно градско парно и клима уред.

30 други понуди во истата категорија: