Се издава канцеларија во Дебар Маало Скопје две соби 50m2 празна

11404

Употребен

Се издава канцеларија во Дебар Маало Скопје две соби 50m2 празна. Канцеларијата се наоѓа на прииземје, без тераса. Оваа канцеларија во Дебар Маало има вкупно две простории, едно купатило, чајна кујна само со елементи без апарати. 

Повеќе детали

200 €

Основни Карактеристики на канцеларија во Центар Дебар Маало Скопје

Услуга Се издава
Имот Канцеларија
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар Дебар Маало
Површина m2 50
Соби 2
Кујна Само елементи
Купатила 1
Балкон Не
Спрат Приземје
Греење Греење на струја
Клима уред Дa
Гаража Нема
Паркинг Нема

Повеќе информации за канцеларија во Центар Дебар Маало Скопје

-

Населбата Центар Дебар Маало е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар Дебар Маало има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар Дебар Маало имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар Дебар Маало е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар Дебар Маало. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар Дебар Маало со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава канцеларија во Дебар Маало Скопје две соби 50m2 празна

Се издава канцеларија во Дебар Маало Скопје две соби 50m2 празна

Се издава канцеларија во Дебар Маало Скопје две соби 50m2 празна. Канцеларијата се наоѓа на прииземје, без тераса. Оваа канцеларија во Дебар Маало има вкупно две простории, едно купатило, чајна кујна само со елементи без апарати. 

30 други понуди во истата категорија: