Се издава стан во Автокоманда Скопје три соби 62m2 наместен зголеми

Се издава стан во Автокоманда Скопје три соби 62m2 наместен

11199

Употребен

Се издава стан во Автокоманда Скопје три соби 62m2 наместен. Станот се наоѓа на четврти спрат има две спални соби, комплетно уредена кујна со апарати и една бања.

Повеќе детали

300 €

Основни Карактеристики на стан во Автокоманда Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Автокоманда
Површина m2 62
Соби 3
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Спрат 4

Повеќе информации за стан во Автокоманда Скопје

-

Населбата Автокоманда е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Автокоманда има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Автокоманда имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Автокоманда е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Автокоманда. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Автокоманда со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Автокоманда Скопје три соби 62m2 наместен

Се издава стан во Автокоманда Скопје три соби 62m2 наместен

Се издава стан во Автокоманда Скопје три соби 62m2 наместен. Станот се наоѓа на четврти спрат има две спални соби, комплетно уредена кујна со апарати и една бања.

30 други понуди во истата категорија: