Се издава кат од куќа во Центар Скопје три соби 90m2 наместен

11367

Употребен

Се издава кат од куќа во Центар Скопје три соби 90m2 наместен. Станот се наоѓа во близина на Католичка Црква. Овој стан во Центар има две спални соби, две бањи, подно греење, клима уред и гаража на располагање.

Повеќе детали

400 €

Основни Карактеристики на спрат од куќа во Центар Универзална Сала Скопје

Услуга Се издава
Имот Спрат од куќа
Состојба Реновиран
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар Универзална Сала
Површина m2 90
Соби 3
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Балкон да
Спрат 3
Лифт не
Греење подно
Клима уред Дa
Гаража Дa

Повеќе информации за спрат од куќа во Центар Универзална Сала Скопје

-

Населбата Центар Универзална Сала е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар Универзална Сала има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар Универзална Сала имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар Универзална Сала е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар Универзална Сала. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар Универзална Сала со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава кат од куќа во Центар Скопје три соби 90m2 наместен

Се издава кат од куќа во Центар Скопје три соби 90m2 наместен

Се издава кат од куќа во Центар Скопје три соби 90m2 наместен. Станот се наоѓа во близина на Католичка Црква. Овој стан во Центар има две спални соби, две бањи, подно греење, клима уред и гаража на располагање.

30 други понуди во истата категорија: