Се издава канцеларија во Центар Скопје две соби 50m2 празна

11358

Употребен

Се издава канцеларија во Центар Скопје две соби 50m2 празна. Се наоѓа во близина на Католичка црква во нова зграда на прв кат со лифт и тераса. Оваа канцеларија има едно купатило, наместена кујна со апарати и подземно гаражно место на располагање.

Повеќе детали

250 €

Основни Карактеристики на канцеларија во Центар Скопје

Услуга Се издава
Имот Канцеларија
Состојба Во нова зграда
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар
Површина m2 50
Соби 2
Купатила 1
Балкон 1
Спрат 1
Лифт Да
Греење Централно греење
Клима уред Дa
Гаража Дa

Повеќе информации за канцеларија во Центар Скопје

-

Населбата Центар е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава канцеларија во Центар Скопје две соби 50m2 празна

Се издава канцеларија во Центар Скопје две соби 50m2 празна

Се издава канцеларија во Центар Скопје две соби 50m2 празна. Се наоѓа во близина на Католичка црква во нова зграда на прв кат со лифт и тераса. Оваа канцеларија има едно купатило, наместена кујна со апарати и подземно гаражно место на располагање.

30 други понуди во истата категорија: