Се издава канцеларија во Центар Скопје 200m2 отворен простор зголеми

Се издава канцеларија во Центар Скопје 200m2 отворен простор

11256

Употребен

Се издава канцеларија во Центар Скопје 200m2 отворен простор. Оваа канцеларија во Центар се наоѓа спроти Грчка амбасада на мезанин и има два тоалета.

Повеќе детали

2,000 €

Основни Карактеристики на канцеларија во Центар Скопје

Услуга Се издава
Имот Канцеларија
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар
Површина m2 200
Соби 1
Купатила 2
Спрат мезанин

Повеќе информации за канцеларија во Центар Скопје

-

Населбата Центар е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава канцеларија во Центар Скопје 200m2 отворен простор

Се издава канцеларија во Центар Скопје 200m2 отворен простор

Се издава канцеларија во Центар Скопје 200m2 отворен простор. Оваа канцеларија во Центар се наоѓа спроти Грчка амбасада на мезанин и има два тоалета.

30 други понуди во истата категорија: