Се издава гарсоњера во Тафталиџе Скопје една соба 37m2 наместена зголеми

Се издава гарсоњера во Тафталиџе Скопје една соба 37m2 наместена

11220

Употребен

Се издава гарсоњера во Тафталиџе Скопје една соба 37m2 наместена. Станот се наоѓа во нова зграда на втор кат. Овој стан во Тафталиџе 1 има една соба и една бања.

Повеќе детали

200 €

Основни Карактеристики на гарсоњера во Тафталиџе 1 Скопје

Услуга Се издава
Имот Гарсоњера
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Тафталиџе 1
Површина m2 37
Соби 1
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Спрат 2
Лифт Да

Повеќе информации за гарсоњера во Тафталиџе 1 Скопје

-

Населбата Тафталиџе 1 е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Тафталиџе 1 има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Тафталиџе 1 имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Тафталиџе 1 е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Тафталиџе 1. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Тафталиџе 1 со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава гарсоњера во Тафталиџе Скопје една соба 37m2 наместена

Се издава гарсоњера во Тафталиџе Скопје една соба 37m2 наместена

Се издава гарсоњера во Тафталиџе Скопје една соба 37m2 наместена. Станот се наоѓа во нова зграда на втор кат. Овој стан во Тафталиџе 1 има една соба и една бања.

30 други понуди во истата категорија: