Се издава гарсоњера во Центар Скопје една соба 30m2 наместена Градски Ѕид

11308

Употребен

Се издава гарсоњера во Центар Скопје една соба 30m2 наместена. Се наоѓа во Градски Ѕид на шести кат со лифт. Оваа гарсоњера има уредена кујна, централно градско парно и клима уред.

Повеќе детали

230 €

Основни Карактеристики на гарсоњера во Центар Скопје

Услуга Се издава
Имот Гарсоњера
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар
Површина m2 30
Соби 1
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Спрат 6
Лифт Да
Греење Централно греење
Клима уред Дa

Повеќе информации за гарсоњера во Центар Скопје

-

Населбата Центар е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава гарсоњера во Центар Скопје една соба 30m2 наместена Градски Ѕид

Се издава гарсоњера во Центар Скопје една соба 30m2 наместена Градски Ѕид

Се издава гарсоњера во Центар Скопје една соба 30m2 наместена. Се наоѓа во Градски Ѕид на шести кат со лифт. Оваа гарсоњера има уредена кујна, централно градско парно и клима уред.

30 други понуди во истата категорија: