Се издава гарсоњера во Дебар Маало Скопје една соба 30m2 наместена Центар

11312

Употребен

Се издава гарсоњера во Центар Дебар Маало Скопје една соба 30m2 наместена. Гарсоњерата се наоѓа на втор кат со лифт и балкон. Оваа гарсоњера во Центар Дебар Маало има комплетно уредена кујна со апарати климатизер и wifi на користење.

Повеќе детали

220 €

Основни Карактеристики на гарсоњера во Центар Дебар Маало Скопје

Услуга Се издава
Имот Гарсоњера
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар Дебар Маало
Површина m2 30
Соби 1
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон да
Спрат 2
Лифт Да
Греење Централно греење
Клима уред Дa

Повеќе информации за гарсоњера во Центар Дебар Маало Скопје

-

Населбата Центар Дебар Маало е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар Дебар Маало има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар Дебар Маало имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар Дебар Маало е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар Дебар Маало. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар Дебар Маало со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава гарсоњера во Дебар Маало Скопје една соба 30m2 наместена Центар

Се издава гарсоњера во Дебар Маало Скопје една соба 30m2 наместена Центар

Се издава гарсоњера во Центар Дебар Маало Скопје една соба 30m2 наместена. Гарсоњерата се наоѓа на втор кат со лифт и балкон. Оваа гарсоњера во Центар Дебар Маало има комплетно уредена кујна со апарати климатизер и wifi на користење.

30 други понуди во истата категорија: