Се издава канцеларија во Центар Скопје шест соби 130m2 наместена зголеми

Се издава канцеларија во Центар Скопје шест соби 130m2 наместена

11254

Употребен

Се издава канцеларија во Центар Скопје шест соби 130m2 наместена. Оваа канцеларија во Центар се наоѓа на втор спрат и има еден тоалет.

Повеќе детали

950 €

Основни Карактеристики на канцеларија во Центар Скопје

Услуга Се издава
Имот Канцеларија
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар
Површина m2 130
Соби 6
Купатила 1
Спрат 2

Повеќе информации за канцеларија во Центар Скопје

-

Населбата Центар е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава канцеларија во Центар Скопје шест соби 130m2 наместена

Се издава канцеларија во Центар Скопје шест соби 130m2 наместена

Се издава канцеларија во Центар Скопје шест соби 130m2 наместена. Оваа канцеларија во Центар се наоѓа на втор спрат и има еден тоалет.

30 други понуди во истата категорија: